Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

   Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży motoryzacyjnej zarówno jako producent jak i handlowiec, a także bezpośredni importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów ciężarowych i naczep produkcji polskiej i zagranicznej.
    Firma nasza działa na rynku od roku 1991, początkowo zajmując się sprzedażą bezpośrednią sprzętu i odzieży sportowej. Od roku 1993 firma przeszła metamorfozę zmieniając całkowicie profil prowadzonej działalności na dystrybucję i sprzedaż hurtową części zamiennych do samochodów ciężarowych Jelcz i Star, a od 1995 poszerzając ofertę o części i akcesoria do naczep i samochodów ciężarowych produkcji zachodniej, a także przeprowadzkę do nowej siedziby w Godzikowicach.

    Aktualnie działalność firmy oparta jest o własny import oraz kontakty z największymi importerami i producentami części zamiennych w kraju i zagranicą, a co za tym idzie nasza oferta jest konkurencyjna pod względem cenowym i przede wszystkim jakościowym.

    Sprzedaż prowadzimy zarówno w siedzibie firmy w Oławie-Godzikowicach, jak i sprzedaż bezpośrednią poprzez naszych handlowców u klienta z dowozem towaru na miejsce, oraz sprzedaż wysyłkową korzystając z firm kurierskich z dostawą w 24h.
    Naszą dewizą jest dostarczanie towarów bezpiecznych i sprawdzonych, posiadających wszystkie wymagane dokumenty jakości i certyfikaty wydane przez uprawnione instytucje.

Od 2012 roku jesteśmy Oficjalnym Partnerem i Dystrybutorem Firmy WAŚ - producenta oświetlenia dla motoryzacji i rolnictwa, a także Firmy WESTFALIA - producenta układów wydechowych (peszle i gotowe części do ukł.wydech.)

Bezpieczeństwo oraz jakość sprzedawanych wyrobów to dla nas podstawa i sposób na pełne zadowolenie z tego co robimy dla naszych klientów.

    Nasz oferta asortymentowa obejmuje około 6000 pozycji magazynowych i jest stale uzupełniana o nowe pozycje według sugestii naszych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Witryna stworzona na platformie